Second League Division B Group 1
(2024-2024)
No. | Team | P | W | D | L | G | GL | Point |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | อันกุชต์ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Astrakhan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | บิโอล็อก | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | ดินาโม สตาฟโรปอล | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | ดรุซห์บา | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Dynamo Makhachkala 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | FC Alania Vladikavkaz II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | FC Kuban-Holding | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | FC Rostov II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | FK Stroitel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Forte Taganrog | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | ลีเจียน ไดนาโม | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Nart Cherkessk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Pobeda Khasavyurt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Rubin Yalta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Sevastopol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | สปาร์ตัก นาลชิค | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Rounds : 32
Points Win : 3
Points Draw : 1
Promotion
Relegation
Second League Division B Group 4
(2024-2024)
No. | Team | P | W | D | L | G | GL | Point |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Akron Togliatti 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | โอเรนเบิร์ก (เยาวชน) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | ไดนาโม บรานัวล์ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Dinamo Kirov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | โอเรนเบิร์ก (เยาวชน) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Krylya Sovetov Samara II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | ลาด้า ทอกเลียตติ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Nizhny Novgorod II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | โนสต้า | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Rubin Kazan 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Sokol Kazan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | อูราล 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Uralets TS Nizhny Tagil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Volna Nizhny Novgorod | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Rounds : 26
Points Win : 3
Points Draw : 1
Promotion
Relegation
Second League Division B Group 2
(2024-2024)
No. | Team | P | W | D | L | G | GL | Point |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baltika-BFU Kaliningrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | เชอร์ตาโนโว มอสโก | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Dinamo Moscow II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Dinamo Vologda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Dynamo Saint Petersburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | FC Yenisey Krasnoyarsk II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Irkutsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | ซาเทิร์น ราเมนสก๊อย | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | ลูกิ-อีเนอร์จิย่า | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Rodina-M | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | สปาร์ตัก มอสโก 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | ตอร์ปิโด วลาดิเมียร์ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Tver FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | เซนิต เซนต์ ปีเตอร์สเบิร์ก 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | ซีนัมย่า ตรูด้า | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | ซเวซด้า เซนต์ ปีเตอร์สเบิร์ก | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Rounds : 30
Points Win : 3
Points Draw : 1
Promotion
Relegation
Second League Division B Group 3
(2024-2024)
No. | Team | P | W | D | L | G | GL | Point |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arsenal Tula II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Dinamo Vladivostok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | FC Kosmos Dolgoprudny | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | FC Orel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | ซีเวซด้า ไรยาซาน | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | เอฟเค คิมกี้ 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | เอฟเค โคลอมนา | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Kompozit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | เควันท์ ออบนินสค์ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | SKA-Khabarovsk II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | ซาฮาลิน | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | ซัลยุต เบลโกรอด | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Spartak Tambov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | สตรอจิโน่ มอสโก | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | เซนิต เพนซ่า | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Rounds : 28
Points Win : 3
Points Draw : 1
Promotion
Relegation